Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Iley (czyt. ajlej)


Iley (czyt. ajlej)

Nabrała mnie ochota na napisanie notki, więc robię swoje. Ostatnio założyłam sobie konto na kurnik.pl pod nazwą Iley. Jak myślicie czy pasuje do mnie ta nazwa. A jest ona od tego, że uwielbiam Miley Cyrus, czyli Miley bez "M" wychodzi Iley. Ja nazywam się Ilona, a nick czyta się "ajlej" :)

Środa wieczór trochę nudno było. W czwartek czytałam Dziewczyny się spóźniają taka fajna książka. Poza tym to chyba nic szczególnego.

Dziś rano dokończyłam czytać Dziewczyny się spóźniają. Trochę Bravo Girl czytałam. Potem tv i teraz komp. Wieczorem zamierzam oglądać Word Trade Center na Polsacie oraz Duchy na Discovery.

To do zobaczenia później. BAY ;-**

Posłuchajcie sobie tej piosenki Miley, jest po prostu super!! <link>Głosuj (0)

iloonaaa 11/09/2009 16:57:32 [Powrót] Komentujładny nick ^^
divfi 11/09/2009 17:29:25
| brak www IP: 83.7.209.124
O m n i e


Dodaj do Ulubionych

Nazywam się Ilona, z tego wzięła się nazwa mojego bloga. Kocham zwierzęta, a najbardziej gryzonie. Sama posiadam słodką myszkę. Lubię każdą porę roku. Szablon będzie się w związku z tym zmieniał zależnie od pory roku. Zapraszam do czytania i komentowania.L i n k i

Kliknij, a pomożesz!
Będzie o jeden uśmiech więcejU l u b i e n i

A r c h i w u m

2009
Październik
Wrzesień
Sierpień